İnşaat

Boşta bulunan arsalarını değerlendirmek isteyenler için bir fırsat olan kat karşılığı arsa, yeni bir yatırım yoludur. Arsa sahipleri için büyük avantaj olan kat karşılığı arsa inşaat sözleşmesi ile güvence altına alınmaktadır. Sözleşme ile birlikte arsa sahibinin hakları koruma altına alınmakta ve verilen sözler yerine getirilmektedir. Para ödemeden ev sahibi olma durumu, arsa sahiplerini cezbetmektedir.

Kat Karşılığı Arsa İnşaat Sözleşmesi

Yeterli donanıma ve maddi güce sahip olmayanlar, kat karşılığı arsa ile hayallerindeki eve kavuşmaktadır. İnşaatı yapacak olan firmamız, arsa sahiplerine tatmin edici referanslar sunmaktadır. Daireleri teslim etme konusu, inşaat sözleşmesinde yer almaktadır. Firmamız, arsa sahiplerinin mağdur olmaması için şartların iyi bir şekilde anlaşılmasına dikkat etmektedir.

Yapılacak projede için iyi bir analiz yapılmakta ve en iyi malzemeler kullanılmaktadır. Her iki taraf için de uygun olan taahhüt hizmetleri arsa sahiplerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Hiçbir masraf altına girmeyen arsa sahibi, kendisine verilen dairelerde oturabileceği gibi isterse satabilmektedir. İnşaat sektöründe çokça tercih edilmesinden dolayı artan talep çok fazladır.

Kat Karşılığı Arsa Teslim Süresi

Daire karşısında arsasını verenler, inşaat sözleşmesinde yer almasını istedikleri şartları belirtmelidir. Konut projesini hayata geçirecek olan firmamız, taahhüt hizmetleri aşamasına önem göstermektedir. Konut karşılığı arsa projesinin yanı sıra restarasyon projesi de ilgi ile karşılanmaktadır. Tecrübeli elemanlar ile gerçekleştirilen restarasyon çalışmaları, başarılı olmaktadır.

Aslına uygun olarak yürütülen resterasyon çalışmaları, tahribatın önüne geçmektedir. Gerekli yerlerden izin aldıktan sonra resterasyon çalışmalarına başlanmaktadır. Ceren İnşaat olarak belediye inşaat çalışmalarını da başarılı bir şekilde yürütmekteyizdir. Yetkililer kontrolünde yapılan belediye inşaat projeleri, beklentileri karşılamaktadır. İnsanların ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına uygun projelere imza atan firmamız, değişen koşulları da iyi bir şekilde gözlemleyerek analiz etmektedir.

 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon