Hafriyat

Günümüzde bir çok alan farklı nedenlere bağlı olarak yenilenmeye ihtiyaç duymaktadır. Özellikle inşaat sektöründe yeniliklere duyulan ihtiyaç yıkımları arttırmakta ve yeni binalar inşa edilmektedir. Yıkılan eski binaların yerlerinde oluşan hafriyat yığıntıları oluşmakta ve burada firmamız devreye girmektedir. Çeçen inşaat olarak her türlü hafriyat çalışmasını yerinde yapmakta olup tüm yıkıntıları yerinden tamamen temizlemekteyiz. Çeçen inşaat markası ile sektörde yer alan firmamız her geçen gün alanına yeni hizmet ağları ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

HAFRİYAT ÇALIŞMASI NASIL YAPILMAKTADIR?

Çeçen yapı olarak hafriyat işi bizim işimiz olup bu alanda hiç bir firmayı rakip olarak görmemekteyiz. Hafriyat işi yapmak için öncelikli olarak ekipmanların tam ve eksizsiz olması önem arz etmektedir.

Çeçen yapı olarak bünyemizde yeterli miktarda ekipmanımız bulunmakta olup bu işi kusursuz olarak yapmaktayız. Hafriyat çalışması yapmak için öncelikli olarak ürün ve personel ekipmanını tamamlayan firmamız işi yapmak için verilen adrese zamanında gitmektedir. Hafriyat işi titiz bir çalışma gerektirdiği için öncelikli olarak iş güvenliği tedbirlerini almaktayız.

Firmamız hafriyat işinde öncelikli olarak iş bölümü yapmakta ve işi planlı bir şekilde yürütmektedir. Hafriyatlar bulundukları alandan otomatik kepçe makinalarımız ile alınmakta ve kasalı araçlarımıza muntazam bir şekilde aktarılmaktadır. Dolan araçlarımız nakliyeye başlamakta ve yerine yeni araçlarımız yanaşmaktadır. İşlem bu şekilde hafriyat bitinceye kadar devam etmektedir.

HAFRİYAT İŞLERİNDE ÜCRET POLİTİKASI NEDİR?

  Hafriyat fiyatları bizim için ikinci planda olup bizim için önemli olan müşteri memnuniyetini almaktır. Hafriyat fiyatları yapılacak olan işin durumuna göre belirlenmekte olup ortalama günlük 1000 ile 3000 Türk lirası arasında değişme göstermektedir. Fiyatlarımız daha çok iş yoğunluğuna göre belirlenmekte olup iş yükü az olan hafriyat işleri daha düşük ücretlere yapılmaktadır. Firma olarak moloz, mıcır, kum, atık, yıkıntı toprak gibi her türlü hafriyat işleri düşük ücretler karşılığında itina ile yapılmaktadır.

 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon