Bizi Yakından Tanıyın

2006 yılında turizm alanında faaliyet vermek üzere aile şirketi olarak kurulan çeçen turizm ve nakliyat, 2008 yılından itibaren hafriyat, nakliyat ve yıkım alanında faaliyet göstermeye başladı. 2008’den bu yana bu alanlarda faaliyetine devam eden şirketimiz 2014 yılında faaliyetine inşaat işlerini de ekleyerek sektörde köklü bir firma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Konusunda tecrübeli, dinamik, genç yönetici ve çalışan kadrosuyla müşteri odaklı çalışan, sürdürülebilir bir başarı ile pazar payını arttırarak özellikle hafriyat ve yapı işlerinde tercih edilen bir firma olmayı hedeflemektedir.

Şirketimiz, işçi sağlığı ve güvenliğinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealinin gerçekleştirme düşüncesinden hareket etmektedir.

MİSYONUMUZ

Hafriyat, nakliyat, yıkım, inşaat, alt yapı-üst yapı ve ince işler konusunda deneyimli yönetici ve tecrübeli çalışan kadrosu ile yapı ve hafriyat sektöründe söz sahibi olmayı benimsemiş deneyimli bir kuruluştur.

VİZYONUMUZ

Firmamız 2006’dan bu yana  İstanbul’da özellikle hafriyat, nakliyat, yıkım ve turizm taşımacılığı işleri alanında hizmet vermekte olup yeni bir oluşumla 2014 yılından itibaren inşaat alanlarında da çalışmalarına devam etmektedir.